barbour tikkitakki woolrich takki woolrich suomi woolrich helsinki belstaff suomi belstaff takit timberland stockmann timberland suomi duvetica canada moncler montreal ugg praha ugg bazar ugg levne belstaff bunda belstaff bundy belstaff praha woolrich praha woolrich bunda woolrich bundy barbour praha barbour bunda barbour myslbek barbour bunda cena moncler praha moncler cz
moncler skroutz moncler greece moncler athens canada goose greece canada goose skroutz canada goose athens parajumpers skroutz parajumpers athens parajumpers greece woolrich athens belstaff greece belstaff athens timberland athens timberland malaysia barbour singapore moncler singapore woolrich singapore belstaff singapore belstaff singapore canada goose singapore uggs bimba canada goose bambino canada goose roma peuterey altopascio peuterey roma
Návody-programy
Vzdálená pomoc

Klikni, spusť, nahlas svoje ID
a heslo. 

Program TeamViewer pro dálkovou podporu

 

Rychlá podpora bez instalace
Reklama
Chtěla bych Vám doporučit hru, která mi zpříjemňuje dlouhé chvíle. Je to online poker. Neváhejte a vyzkoušejte ho i Vy. Pomůže Vám odreagovat se po náročném dni.
Loading...

Najdi si cokoliv na netu.

Alcatel
Všechny uvedené kódy fungují s většinou starších i novějších mobilních telefonů Alcatel. Při jejich zadávání je potřeba být opatrný. Uvedené kódy lze psát v zapnutém režimu telefonu – ve většině případe je také nutné, aby byl telefon přihlášen do GSM sítě.

000000* - tímto zkratovým kódem vyvoláte servisní menu, kde je možné dále pracovat s jednotlivou nabídkou funkcí telefonu.

 

*#06# IMEI (tzv. výrobní číslo telefonu) – tento kód je ve většině případu u všech mobilních telefonů stejný, zjistíte tak výrobní číslo telefonu a v některých případech i verzi software, který váš telefon obsahuje.

 

*101# - klasický kód mobilního operátora T-Mobile, který funguje také na většině mobilních přístrojů tz. i na telefonech Alcatel. Jednoduše tak zjistíte stav vašeho kreditu u předplacené sady.

 

*#0000# - zajímavý kód na nastavení jazyka v mobilním telefonu. Po zadání tohoto kódu se komunikační jazyk v telefonu nastaví na automatickou volbu jazyka podle vložené SIM karty operátora. V praxi to vypadá asi tak, že pokud máte v telefonu SIM kartu českého operátora, měl by se komunikační jazyk telefonu automaticky změnit na češtinu (pokud však tuto jazykovou sadu obsahuje).

 

Pro nastavení anglického jazyka zadejte *#0007#, místo 07 můžete použít i 27, 41, 44, 61, 63, 64, 84, 91, 92, 94. Němčinu si navolíte kódy *#0043# nebo 49. Náš český jazyk zvolíte *#0420#, slovenský *#0421#. Pro polštinu je kód *#0048#.

 

###337*07# - tímto kódem můžete resetovat firmware telefonu

 

###847# - tímto kódem můžete kompletně telefon resetovat, s tím že smažete veškeré vámi nahraná data či text do telefonu. Smažou se i rekordy her a podobně.

 

**04*Starý*Nový*Nový*# - jednoduchá a rychlá změna PIN kódu v telefonu

 

**21*Tel.čís.# - tímto zkratovým kódem aktivujete nepodmíněného přesměrování hovoru

 

##21# - zrušit nepodmíněného přesměrování hovorů můžete naopak tímto kódem.

 

**61*Tel.čís.# - aktivace přesměrování, když zákazník nezdvihá

 

##61# - zrušení přesměrování, když nezdvihá

 

**62*Tel.čís.# - aktivace přesměrování, když není k zastižení

 

##62# - zrušení přesměrování, když není k zastižení

 

*#62# - kontrola přesměrování, když není k zastižení

 

**67*Tel.čís.# - aktivace přesměrování, když je telefon obsazen

 

##67# - zrušení přesměrování, když je telefon obsazen

 

*#67# - kontrola přesměrování, když je telefon obsazen

 

*43# - aktivace čekání na spojení a přidržení hovoru

 

#43# - deaktivace čekání na spojení a přidržení hovoru

 
 

Ukázky banerů z hystorie naších stránek

Banner
peuterey paris peuterey prix woolrich france woolrich john rich & bros woolrich paris woolrich suisse belstaff paris belstaff pas cher belstaff soldes canada goose chilliwack pas cher canada goose occasion doudoune duvetica duvetica avis Duvetica doudoune duvetica geneve duvetica gstaad duvetica nefele duvetica paris duvetica paris boutique duvetica soldes duvetica suisse timberland nantes timberland shop nantes ugg ale ugg helsinki
***helperr.com*** Server pro vaši zábavu Martin Mařák - Osobní stránka o všem co se mi líbí a nelíbí ***helperr.com*** Flash hry online a zdarma Dankar, s.r.o. Hlavní dealer Ford Ostrava Real Reality Klíč, s.r.o. - Klíč k Vaší spokojenosti. Realitní kancelář pro Vás. Kavárna pohoda - Ostrava centrum Váš Portál Vojna.net Válka v obrazech. - První a největší videoweb o druhé světové válce. Váš web s knihami ***helperr*** Server pro vaši zábavu Kapela POSEIDON Správce a dodavatel IT techniky
barbour mont erkek barbour deri mont parajumpers mont parajumpers fiyat parajumpers bayan mont parajumpers erkek mont woolrich ne demek woolrich mont belstaff mont belstaff mesh belstaff deri mont belstaff istanbul peuterey mont ugg aliexpress ugg el corte ingles ugg europe uggs sandalias barbour barcelona barbour bilbao barbour el corte ingles barbour ofertas barbour precios barbour steve mcqueen barbour vitoria peuterey barcelona